O nás

Všechno začalo hledáním perfektního diáře. Vyzkoušely jsme jich snad stovky. Pracovní, osobní, malý, velký, tlustý, tenký... Ale žádný, který by uspokojil nás všechny prostě neexistuje. Každá jsme jiná a potřebujeme si diář upravit podle sebe.

Proto je Momenteeczech vyndavací a zastamdací! Vendy s sebou nejraději nosí jenom ty dva měsíce, které zrovna potřebuje, aby měla co nejlehčí kabelku. Ráda si do svého diáře píše, lepí samolepky, aby nic nepřehlédla a zdobí si ho washi páskami. Miluje mintovou barvu, proto podle ní vzniknul Tečkovanej, ve kterém jsou super zářivý oddělovače.
Zato Zuzka! Ta si ráda maluje, diář má od začátku do konce počmáranej, tak se k ní nejvíc hodí Vodovkovej, který v ní každý den probouzí umělce.


Vyrobit jen tyhle dvě varianty dalo víc práce, než jsme si kdy dokázaly představit. Když jsme se do toho pustily, tak jsme myslely, že necháme navrhnout diář, vytisknout ho a pak už ho jen nakolečkujeme a pošleme k Tobě. ,,To je hned, ne?“

No, dost jsme se spletly. Celý nám to trvalo dýl jak tři měsíce a ještě dneska, kdy spouštíme web, nemáme v ruce ani jedno kolečko.

Ale my to tak milujeme, že se nevzdáme!

Vendy & Zuzka